We kunnen terugblikken op een geslaagd Winteruitje.

Op 24 februari werd de frisse wind getrotseerd en ging een groep van onze leden gezellig op pad. Eerst op bezoek bij HVM Stal, van Harry van Middelaar. Daar werden we heel hartelijk ontvangen. Enkele toppers van stal werden gepresenteerd in opstelling en ook aan de hand. Voor iedere menner was er wel wat, van vos met hoge witten benen tot zelfs de pinto-Fries. Er werd flink gerend door de mannen om ze ons mooi voor te brengen!
Na gezellig nagepraat te hebben, en gelijk te zien dat ons bedankje aan de muur werd gehangen, gingen we door naar de Orchideeënhoeve. Even lekker opwarmen. Wat een pracht aan bloemen, maar ook vogels, vlinders en karpers! Iedereen heeft z’n ogen uitgekeken. Als afsluiter hebben we ook nog gezellig met elkaar gegeten. Een mooie, frisse dag!