Zaterdag 2 juni Sherparit

Dit jaar organiseren wij als Stichtse Aanspanning een rit vóór en mét cliënten van Sherpa. Sherpa is een instelling in Baarn voor mensen met een verstandelijke beperking. Wij vragen koetsiers die met hun aanspanning mee willen rijden om zo de bewoners een onvergetelijke dag te bezorgen. De rit is zaterdag 2 juni en start bij Sherpa in Baarn.

De start is om 11 uur en rond 14.30 hopen wij weer terug te zijn .Onderweg wordt er op manege de Heidehoek een stop gehouden. Daar vindt ook de lunch plaats , deze is geheel verzorgd en voor zowel cliënten als koetsiers. U bent vanaf 10 uur welkom op Sherpa. Daar staat dan een kopje koffie klaar.
Sherpa kan u vinden op de Zandheuvelweg 4 te Baarn, als u op het terrein de borden ‘t Gein’ volgt, komt u terecht bij de start.

Graag op tijd opgeven in verband de indeling  van de plaatsen op de wagens.
U kunt u opgeven voor de rit bij:
Yvonne van de Boom:  035-5382203 – 06-28367058  en
Monique Post 06-40907237