24 februari Jaarlijks Winteruitje

Het jaarlijkse winteruitje vindt deze keer plaats op zaterdag 24 februari 2018. Deze keer gaan richting het noorden naar Hoornsterzwaag, waar wij ’s morgens een bezoek brengen aan de trainingstal van Harry van Middelaar. Hij brengt o.a. de tuigpaarden Delviro, Den Roos, Gardenia en Brandy uit op concours. Daar zal verteld worden hoe zij de training aanpakken, kunnen we vragen stellen en er zal ook een demonstratie zijn. Vervolgens gaan we naar de Orchideeënhoeve in Luttelgeest waar we de lunch zullen gebruiken. Na de lunch kunt u door een wandeling te maken in de tropische tuinen in één middag een wereldreis maken. Via Azië, Australië en Midden-en Zuid Amerika kunnen we de kleurrijke wereld vol orchideeën, papegaaien en vlinders ontdekken. Aan het eind van de middag vertrekken we weer richting De Bilt waar we in De Biltse Hoek” samen van een heerlijk warm buffet kunnen genieten.

We hopen weer een mooie dag voor u te hebben samengesteld en zien graag uw inschrijving tegemoet.
De kosten voor deze geheel verzorgde dag bedragen € 67,50 per persoon.

Er kunnen maximaal 50 personen met de bus mee, vol is vol.

U kunt zich vóór 10 februari opgeven bij Bea van Loenen tel. 0346-566248 of mail  3602ar50@hetnet.nl.
De kosten gaarne overmaken op rekeningnummer  
NL38RABO0372449204 ten name van Stichtse Aanspanning Doorn onder vermelding van naam, woonplaats en omschrijving Winteruitje. De aanmelding is pas bevestigt als uw betaling voor 10 februari binnen is.

Programma:

08:30 uur Vertrek per bus vanaf De Biltse Hoek, Holle Bilt te De Bilt
10.00 uur Aankomst bij HVM Stal in Hoornsterzwaag
12.00 uur Vertrek naar Luttelgeest
13.00 uur Lunch in restaurant van de Orchideeënhoeve Gevolgd door bezoek aan de tropische tuinen
16.30 uur Vertrek
18.00 uur Diner buffet in de Biltse Hoek