Zaterdag 14 april Oefenmarathon

Een werkgroep van de Stichting Peerdsturen in Lunteren houdt op zaterdag 14 april aanstaande van 12:00 tot 16:00 uur  een oefenmiddag voor het rijden van hindernissen en een vaardigheidsparcours. Hierbij heeft u de gelegenheid om in de hindernissen van “het Lunters Daagje Peerdsturen” en een bijbehorende vaardigheid oefenparcours te oefenen zoveel als uw aanspanning en de beschikbaarheid van de hindernissen en het vaardigheidsparcours dit toe zal laten.

Vanuit de organisatie zijn er bij de hindernissen en het vaardigheidsparcours ervaren menners en instructeurs beschikbaar voor het geven van aanwijzingen  en het beantwoorden van  vragen over mogelijke verbeterpunten.

Het inschrijfgeld voor deze oefenmiddag bedraagt € 15,- per aanspanning.
Via onze website www.peerdsturen.nl  kunt u het inschrijfformulier downloaden en zich tot uiterlijk 07-04-2018 aanmelden.
Aanmelden kan natuurlijk ook via onze e-mail  secretariaat@peerdsturen.nl

Tegen betaling kan er gebruik gemaakt worden van beperkte horecavoorzieningen.
Over de startlijsten zult u vanaf 10-04-2018 meer informatie aantreffen op onze website.
Organisatie: William Versteeg, telefoon 06 13 – 70 45 71
Stichting Peerdsturen in Lunteren